Kniha návštěv

Datum: 10.10.2016

Vložil: Lucie

Titulek: Pokora

Dobrý podvečer. .skláním se před lidskosti paní psycholožky Martiny..je nejen vynikající profesionalkou,ale hlavně člověk vnitřně krásný. .Skláním se..a pokorně se učím životu díky Vám. .Děkuji. .krása. .doporučuji. .Lucie

Datum: 22.04.2012

Vložil: Jaroslava

Titulek: Doporučení

Ctěla bych doporučit všem, kteří uvažují o návštěvě psychologa, poradnu paní Černé v Opavě. Až donedávna jsem patřila k lidem, kteří nemají k psychologům přílišnou důvěru, ale přístup paní Černé můj názor radikálně změnil. Díky našim pravidelným sezením se mi podařilo úspěšně vyřešit složitou životní situaci, která mi bez její pomoci připadala bezvýchodná. Ještě jednou Vám děkuji, paní Černá.

Datum: 15.02.2012

Vložil: Hana

Titulek: Poděkování

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala paní psycholožce Martině Černé za vřelé přijetí, podporu a pomoc při řešení problému, se kterým jsem se na ni obrátila. Díky našemu setkávání a vedení paní psycholožky jsem si uvědomila, že jsem se na celou vzniklou situaci dívala ze špatné strany a společně se nám podařilo vyřešit to, na co jsem já sama nestačila. Moc děkuji a poradnu můžu vřele doporučit.

Přidat nový příspěvek